Size Uygun Tedaviyi Bulun

Hakkımızda

[youtube]lJ53-SLBJYs[/youtube] 

turkeyhealthtourismguide.com ile yerli ve yabancı sağlık turizmi kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun hastane ve doktorla buluşması ve en doğru sağlık hizmetine ulaşması hedeflenmektedir.

Türkçe, Almanca, İngilizce, Rusça, Arapça ve Farsça olmak üzere 6 dilde hazırlanan turkeyhealthtourismguide.com ile son yıllarda sağlık alanında kaydedilen gelişmeler de düşünüldüğünde değer kazanan bir mecra olan sağlık turizminde Türkiye’nin hizmet kalitesinin ve dolayısıyla dünya ile rekabet gücünün artırılması amaçlanmaktadır.

 

Amacı

Son yıllarda çevresel ve ekonomik şartlar nedeni ile tüm dünyada belli başlı sağlık problemleri ortaya çıkmaya başlamıştır. Başta gelişmiş ülkeler olmak üzere dünya nüfusu giderek yaşlanmakta ve özellikle kronik hastalıklarla mücadele edilmektedir. Bu mücadele sırasında da gelişen teknoloji, tedavi masraflarını artırmaktadır.

Hastalar da Türkiye gibi tedavi masraflarının uygun, sağlık çalışanlarının kaliteli olduğu ülkeleri tercih etmektedirler. Türkiye şu anki konumu itibariyle sağlık turizminde dünyada 6. sırada yer alsa da potansiyeli bunun çok üzerindedir.

Neler Bulacaksınız

  • Sizin için en uygun hastane, doktor ve tedaviye ulaşırsınız.
  • Türkiye, Türkiye’de Sağlık ve Sağlık Turizmi ile ilgili hazırlanmış detaylı bilgilere ulaşırsınız.
  • Türkiye’nin sağlık turizmi şehirlerinde yapılabilecek diğer turistik faaliyetleri keşfedersiniz.
  • Ulaşım ve konaklama bilgilerini edinirsiniz.
  • Size özel Danışma ve Karşılama Hizmeti, İbadethane, Kütüphane, Sigorta Hizmeti, Tercüman ve Uluslararası Akreditasyon bilgilerine ulaşırsınız.

 

 

×